Najciekawsze smaki syropów do kawy Monin

monin syrop

Syropy Monin są znane na całym świecie, nie tylko dzięki swojemu doskonałemu smakowi i konsystencji, ale również przez wzgląd na ponad stuletnią tradycję, pielęgnowaną przez kolejnych właścicieli firmy. Niegdyś marka ta była jedynie produktem małej, rodzinnej firmy, jednak obecnie nawet najlepsi bariści świata stosują i zachwalają syropy do kawy Monin. To samo tyczy się krytyków i koneserów, którzy szczególnie cenią sobie fakt, że firma oferuje ponad 150 smaków syropu i ciągle tworzy nowe przepisy. Wśród nich znajdują się naprawdę ciekawe i innowacyjne typy syropu.

Syrop Monin o smaku gumy balonowej

Jest to jeden z najciekawszych smaków, podbijający serca każdego przeciwnika rutyny. Oferowane przez Monin syropy o smaku gumy balonowej to słodki, różowy wyrób, który idealnie nada się na każdą imprezę lub po prostu osłodzi dzień pijącego. Oczywiście, syrop będzie też niezwykle atrakcyjny dla dzieci, które nigdy nie będą miały go dosyć.

Syrop o smaku indyjskiej herbaty

Dojrzalszym, ceniącym sobie wyrafinowane smaki użytkownikom na pewno przypadną do gustu produkowane w firmie Monin syropy o smaku Chai Tea. Egzotyczny napój cechuje głęboki, silny smak wzmożony licznymi, azjatyckimi przyprawami, z cynamonem na czele. Herbata indyjska jest delikatnie pikantna, co na pewno pozwoli przełamać rutynowy smak deserów, czy drinków.

syrop monin

Piernikowe syropy do kawy Monin

Gorąca czekolada, czy dobrze zaparzona kawa to jeden z najważniejszych napojów w okresie zimowym. Nic nie urozmaici ich tak, jak syrop o smaku świątecznych pierniczków. Kilka kropel tego syropu pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się bożonarodzeniową atmosferą. Idealnie też nadaje się na prezent pod choinkę.

Lawendowe syropy Monin

Entuzjastom aromatycznych, dobrze prezentujących się drinków przypadnie do gustu syrop do kawy o smaku kwiatu lawendy. Smak napoju skropionego tym syropem delikatnie wypieści podniebienie każdego konesera, a niepowtarzalny zapach i przepiękna barwa sprawią, że kawa lub drink będą wyjątkowo piękne i estetyczne. Napoje z syropem lawendowym są świetnym obiektem dla zapalonych fotografów.